TURNİR CƏDVƏLİ
Premyer Liqa
# | Komanda | O | Q | H | M | VQ | BQ | XAL |
1 | Qarabağ | 30 | 23 | 3 | 4 | 83 | 29 | 72 |
2 | Neftçi | 30 | 13 | 8 | 9 | 39 | 30 | 47 |
3 | Zirə | 30 | 12 | 10 | 8 | 26 | 18 | 46 |
4 | Sumqayıt | 30 | 11 | 11 | 8 | 28 | 33 | 44 |
5 | Sabah | 30 | 12 | 7 | 11 | 42 | 37 | 43 |
6 | Turan Tovuz | 30 | 11 | 9 | 10 | 46 | 40 | 42 |
7 | Səbail | 30 | 10 | 9 | 11 | 45 | 49 | 39 |
8 | Araz-Naxçıvan | 30 | 8 | 8 | 14 | 28 | 42 | 32 |
9 | Kəpəz | 30 | 8 | 7 | 15 | 35 | 57 | 31 |
10 | Qəbələ | 30 | 4 | 4 | 22 | 21 | 58 | 16 |
Tarix | Saat | Son/Növbəti oyunlar | Tur | Turnir |
29.03 | 16:30 |
Qəbələ
0
-
1
Neftçi
|
XXVIII tur | Premyer Liqa |
02.04 | 20:00 |
Neftçi
0
-
4
Qarabağ
|
1/2 final, ilk oyun | Azərbaycan Kuboku |
07.04 | 20:00 |
Neftçi
1
-
1
Sumqayıt
|
XXIX tur | Premyer Liqa |
13.04 | 19:00 |
Neftçi
3
-
0
Araz-Naxçıvan
|
XXX tur | Premyer Liqa |
20.04 | 19:00 |
Zirə
:
-
:
Neftçi
|
XXXI tur | Premyer Liqa |
24.04 | 20:00 |
Qarabağ
:
-
:
Neftçi
|
1/2 final, cavab oyunu | Azərbaycan Kuboku |
28.04 | 17:45 |
Neftçi
:
-
:
Turan Tovuz
|
XXXII tur | Premyer Liqa |
04.05 | 19:30 |
Qarabağ
:
-
:
Neftçi
|
XXXIII tur | Premyer Liqa |
# | Komanda | O | Q | H | M | VQ | BQ | XAL |
1 | Neftçi-2 | 30 | 24 | 1 | 5 | 97 | 26 | 73 |
2 | Qəbələ-2 | 30 | 22 | 3 | 5 | 85 | 32 | 69 |
3 | Sabah-2 | 30 | 18 | 3 | 9 | 58 | 35 | 57 |
4 | Qarabağ-2 | 30 | 13 | 6 | 11 | 50 | 40 | 45 |
5 | Sumqayıt-2 | 30 | 14 | 2 | 14 | 62 | 68 | 44 |
6 | Zirə-2 | 30 | 11 | 8 | 11 | 44 | 40 | 41 |
7 | Kəpəz-2 | 30 | 9 | 5 | 16 | 33 | 54 | 32 |
8 | Səbail-2 | 30 | 8 | 5 | 17 | 39 | 63 | 29 |
9 | Araz-Naxçıvan-2 | 30 | 6 | 3 | 21 | 25 | 94 | 21 |
10 | Turan Tovuz-2 | 30 | 6 | 2 | 22 | 38 | 79 | 20 |
Tarix | Saat | Son/Növbəti oyunlar | Tur | Turnir |
16.03 | 15:00 |
Neftçi-2
7
-
0
Səbail-2
|
XXVII tur | Əvəzedicilər Liqası |
30.03 | 15:00 |
Qəbələ-2
1
-
2
Neftçi-2
|
XXVIII tur | Əvəzedicilər Liqası |
08.04 | 15:00 |
Neftçi-2
1
-
3
Sumqayıt-2
|
XXIX tur | Əvəzedicilər Liqası |
14.04 | 16:00 |
Neftçi-2
8
-
0
Araz-Naxçıvan-2
|
XXX tur | Əvəzedicilər Liqası |
22.04 | 15:00 |
Zirə-2
:
-
:
Neftçi-2
|
XXXI tur | Əvəzedicilər Liqası |
29.04 | 15:00 |
Neftçi-2
:
-
:
Turan Tovuz-2
|
XXXII tur | Əvəzedicilər Liqası |
05.05 | 15:00 |
Qarabağ-2
:
-
:
Neftçi-2
|
XXXIII tur | Əvəzedicilər Liqası |
11.05 | 17:00 |
Neftçi-2
:
-
:
Kəpəz-2
|
XXXIV tur | Əvəzedicilər Liqası |
# | Komanda | O | Q | H | M | VQ | BQ | XAL |
1 | Sabah | 25 | 20 | 3 | 2 | 94 | 24 | 63 |
2 | Neftçi | 27 | 17 | 4 | 6 | 75 | 27 | 55 |
3 | Qəbələ | 25 | 17 | 3 | 5 | 72 | 33 | 54 |
4 | Səbail | 25 | 16 | 5 | 4 | 63 | 25 | 53 |
5 | Zirə | 26 | 11 | 5 | 10 | 49 | 46 | 38 |
6 | Sumqayıt | 25 | 11 | 3 | 11 | 43 | 48 | 36 |
7 | Qarabağ | 25 | 11 | 2 | 12 | 55 | 51 | 35 |
8 | Turan Tovuz | 25 | 9 | 2 | 14 | 56 | 56 | 29 |
9 | Araz-Naxçıvan | 27 | 5 | 4 | 18 | 34 | 63 | 19 |
10 | Kəpəz | 26 | 5 | 4 | 17 | 23 | 85 | 19 |
11 | İCBFA | 26 | 1 | 1 | 24 | 11 | 117 | 4 |
Tarix | Saat | Son/Növbəti oyunlar | Tur | Turnir |
01.04 | 12:00 |
Kəpəz
0
-
7
Neftçi
|
XXVII tur | Gənclər Liqası |
05.04 | 12:30 |
Neftçi
2
-
0
Turan Tovuz
|
XXVIII tur | Gənclər Liqası |
10.04 | 14:00 |
Qəbələ
1
-
1
Neftçi
|
VII tur | Gənclər Liqası |
13.04 | 12:00 |
Qəbələ
1
-
0
Neftçi
|
XXIX tur | Gənclər Liqası |
# | Komanda | O | Q | H | M | VQ | BQ | XAL |
1 | Sumqayıt | 27 | 22 | 4 | 1 | 95 | 19 | 70 |
2 | Sabah | 26 | 19 | 4 | 3 | 103 | 24 | 61 |
3 | Neftçi | 28 | 19 | 3 | 6 | 87 | 37 | 60 |
4 | Qarabağ | 27 | 18 | 2 | 7 | 68 | 32 | 56 |
5 | Qəbələ | 27 | 13 | 6 | 8 | 53 | 34 | 45 |
6 | Turan Tovuz | 28 | 13 | 4 | 11 | 47 | 35 | 43 |
7 | EFA | 28 | 11 | 9 | 8 | 56 | 33 | 42 |
8 | Neftçi İK İB | 27 | 9 | 8 | 10 | 42 | 35 | 35 |
9 | Səbail | 27 | 10 | 5 | 12 | 55 | 46 | 35 |
10 | Kəpəz | 25 | 7 | 8 | 10 | 53 | 41 | 29 |
11 | Zirə | 28 | 8 | 5 | 15 | 50 | 47 | 29 |
12 | Araz-Naxçıvan | 28 | 6 | 6 | 16 | 26 | 57 | 24 |
13 | UFA | 28 | 4 | 0 | 24 | 24 | 140 | 12 |
14 | İCBFA | 28 | 0 | 0 | 28 | 9 | 188 | 0 |
Tarix | Saat | Son/Növbəti oyunlar | Tur | Turnir |
16.03 | 12:00 |
Qəbələ
1
-
2
Neftçi
|
XXV tur | U-17 Liqası |
30.03 | 13:00 |
Araz-Naxçıvan
0
-
5
Neftçi
|
XXVI tur | U-17 Liqası |
07.04 | 14:00 |
Kəpəz
0
-
2
Neftçi
|
XXVII tur | U-17 Liqası |
14.04 | 20:00 |
Neftçi
2
-
0
Qarabağ
|
XXVIII tur | U-17 Liqası |
# | Komanda | O | Q | H | M | VQ | BQ | XAL |
1 | Neftçi | 24 | 18 | 4 | 2 | 87 | 31 | 58 |
2 | Zirə | 23 | 18 | 3 | 2 | 105 | 24 | 57 |
3 | Sumqayıt | 24 | 14 | 6 | 4 | 68 | 37 | 48 |
4 | Sabah | 23 | 14 | 5 | 4 | 66 | 27 | 47 |
5 | Qarabağ | 24 | 14 | 4 | 6 | 98 | 38 | 46 |
6 | Səbail | 24 | 11 | 5 | 8 | 49 | 38 | 38 |
7 | Turan Tovuz | 24 | 11 | 3 | 10 | 58 | 45 | 36 |
8 | Qəbələ | 24 | 9 | 5 | 10 | 56 | 58 | 32 |
9 | EFA | 24 | 9 | 4 | 11 | 55 | 37 | 31 |
10 | Atletico Baku | 24 | 6 | 6 | 12 | 59 | 60 | 24 |
11 | Kəpəz | 24 | 5 | 1 | 18 | 30 | 90 | 16 |
12 | Masallı | 24 | 1 | 2 | 21 | 15 | 112 | 5 |
13 | İCBFA | 24 | 0 | 2 | 22 | 23 | 172 | 2 |
Tarix | Saat | Son/Növbəti oyunlar | Tur | Turnir |
18.03 | 12:00 |
Neftçi
2
-
2
Zirə
|
XXIII tur | U-16 Liqası |
30.03 | 16:15 |
Sumqayıt
0
-
1
Neftçi
|
XXIV tur | U-16 Liqası |
05.04 | 15:30 |
Neftçi
7
-
0
Masallı
|
XXV tur | U-16 Liqası |
13.04 | 15:00 |
Qarabağ
2
-
0
Neftçi
|
XXVI tur | U-16 Liqası |
# | Komanda | O | Q | H | M | VQ | BQ | XAL |
1 | Qarabağ | 25 | 23 | 0 | 2 | 157 | 23 | 69 |
2 | Sabah | 25 | 22 | 2 | 1 | 125 | 17 | 68 |
3 | Sumqayıt | 25 | 19 | 4 | 2 | 76 | 28 | 61 |
4 | Neftçi | 25 | 16 | 2 | 7 | 93 | 32 | 50 |
5 | Zirə | 25 | 16 | 1 | 8 | 77 | 23 | 49 |
6 | Qəbələ | 25 | 15 | 1 | 9 | 72 | 41 | 46 |
7 | Turan Tovuz | 25 | 14 | 4 | 7 | 61 | 45 | 46 |
8 | Səbail | 26 | 11 | 1 | 14 | 62 | 45 | 34 |
9 | EFA | 25 | 9 | 5 | 11 | 48 | 48 | 32 |
10 | Lion | 25 | 9 | 1 | 15 | 44 | 75 | 28 |
11 | Kəpəz | 25 | 8 | 3 | 14 | 47 | 70 | 27 |
12 | ASTA | 25 | 5 | 2 | 18 | 28 | 94 | 17 |
13 | İCBFA | 25 | 3 | 3 | 19 | 13 | 104 | 12 |
14 | Araz Saatlı | 26 | 2 | 0 | 24 | 24 | 146 | 6 |
15 | Ulduz Mingəçevir | 24 | 1 | 1 | 22 | 9 | 145 | 4 |
Tarix | Saat | Son/Növbəti oyunlar | Tur | Turnir |
18.03 | 15:00 |
Neftçi
1
-
0
Kəpəz
|
XXIV tur | U-15 Liqası |
01.04 | 15:00 |
Araz Saatlı
1
-
8
Neftçi
|
XXV tur | U-15 Liqası |
06.04 | 14:00 |
Neftçi
2
-
1
Səbail
|
XXVI tur | U-15 Liqası |
13.04 | 12:00 |
Turan Tovuz
1
-
5
Neftçi
|
XXVII tur | U-15 Liqası |
# | Komanda | O | Q | H | M | VQ | BQ | XAL |
1 | Sabah | 18 | 15 | 3 | 0 | 90 | 9 | 48 |
2 | Qarabağ | 19 | 13 | 6 | 0 | 76 | 11 | 45 |
3 | Sumqayıt | 20 | 14 | 2 | 4 | 72 | 18 | 44 |
4 | Neftçi | 19 | 12 | 4 | 3 | 50 | 15 | 40 |
5 | Vətən | 19 | 11 | 5 | 3 | 43 | 25 | 38 |
6 | AZART | 19 | 11 | 0 | 8 | 54 | 32 | 33 |
7 | EFA | 19 | 9 | 0 | 10 | 31 | 45 | 27 |
8 | Səbail | 19 | 5 | 3 | 11 | 24 | 44 | 18 |
9 | Zirə | 18 | 5 | 4 | 9 | 22 | 33 | 19 |
10 | Metak | 19 | 4 | 3 | 12 | 20 | 68 | 15 |
11 | Ərgünəş (Sumqayıt) | 20 | 3 | 2 | 15 | 9 | 56 | 11 |
12 | Azərbaycan Qartalları | 18 | 2 | 3 | 13 | 7 | 74 | 9 |
13 | Zəngəzur | 19 | 1 | 1 | 17 | 12 | 80 | 4 |
Tarix | Saat | Son/Növbəti oyunlar | Tur | Turnir |
16.03 | 11:00 |
EFA
0
-
4
Neftçi
|
XXI tur | U-14 Liqası |
30.03 | 15:30 |
Neftçi
4
-
0
AZART
|
XXII tur | U-14 Liqası |
07.04 | 13:00 |
Azərbaycan Qartalları
0
-
5
Neftçi
|
XXIII tur | U-14 Liqası |
13.04 | 12:30 |
Neftçi
5
-
0
Zəngəzur
|
XXIV tur | U-14 Liqası |
# | Komanda | O | Q | H | M | VQ | BQ | XAL |
1 | Qarabağ | 20 | 19 | 0 | 1 | 82 | 11 | 57 |
2 | Sabah | 17 | 16 | 0 | 1 | 101 | 6 | 48 |
3 | Neftçi | 18 | 15 | 0 | 3 | 67 | 14 | 45 |
4 | Ulduz FA | 20 | 12 | 1 | 7 | 79 | 32 | 37 |
5 | Vətən | 21 | 10 | 5 | 6 | 52 | 24 | 35 |
6 | Səbail | 20 | 10 | 3 | 7 | 62 | 23 | 33 |
7 | Zəngəzur | 21 | 10 | 3 | 8 | 60 | 33 | 33 |
8 | Zirə | 21 | 9 | 3 | 9 | 46 | 39 | 30 |
9 | EFA | 16 | 6 | 3 | 7 | 42 | 29 | 21 |
10 | Modern | 16 | 6 | 3 | 7 | 29 | 24 | 21 |
11 | ROFM | 16 | 6 | 3 | 7 | 35 | 36 | 21 |
12 | Sumqayıt | 16 | 5 | 3 | 8 | 34 | 31 | 18 |
13 | Neftçi İK İB | 16 | 5 | 1 | 10 | 23 | 34 | 16 |
14 | Fənər Bakı | 16 | 4 | 0 | 12 | 8 | 85 | 12 |
15 | Xəzər Bakı | 15 | 2 | 0 | 13 | 9 | 120 | 6 |
16 | Xəzri Buzovna | 16 | 1 | 0 | 15 | 8 | 139 | 3 |
17 | Baku Sporting | 16 | 0 | 0 | 16 | 5 | 59 | 0 |
Tarix | Saat | Son/Növbəti oyunlar | Tur | Turnir |
16.03 | 09:00 |
Ulduz FA
2
-
1
Neftçi
|
XIX tur | U-13 Liqası |
30.03 | 15:15 |
Neftçi
1
-
0
Qarabağ
|
XX tur | U-13 Liqası |
07.04 | 16:30 |
Sabah
1
-
0
Neftçi
|
XXI tur | U-13 Liqası |
13.04 | 11:30 |
Neftçi
2
-
0
Vətən
|
XXII tur | U-13 Liqası |
# | Komanda | O | Q | H | M | VQ | BQ | XAL |
1 | Neftçi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Tarix | Saat | Son/Növbəti oyunlar | Tur | Turnir |
06.05 | 12:00 |
Neftçi
1
-
1
Qarabağ
|
XXVII tur | U-12 Liqası |
14.05 | 12:00 |
Xocalı
0
-
4
Neftçi
|
XXVIII tur | U-12 Liqası |
18.05 | 15:00 |
Neftçi
4
-
1
Vətən
|
XXIX tur | U-12 Liqası |
20.05 | 09:30 |
Neftçi
2
-
0
Lamasya Baku
|
XXX tur | U-12 Liqası |
# | Komanda | O | Q | H | M | VQ | BQ | XAL |
1 | Neftçi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Tarix | Saat | Son/Növbəti oyunlar | Tur | Turnir |
06.05 | 11:30 |
Mübariz
2
-
3
Neftçi
|
XXVI tur | U-11 Liqası |
13.05 | 09:30 |
Zirə
2
-
10
Neftçi
|
XXVII tur | U-11 Liqası |
20.05 | 09:30 |
Neftçi
9
-
2
ROFM
|
XXVIII tur | U-11 Liqası |
27.05 | 09:30 |
Sabah
12
-
2
Neftçi
|
XXX tur | U-11 Liqası |
# | Komanda | O | Q | H | M | VQ | BQ | XAL |
1 | Neftçi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Tarix | Saat | Son/Növbəti oyunlar | Tur | Turnir |
30.04 | 12:30 |
Binə
1
-
5
Neftçi
|
XXVII tur | U-10 Liqası |
07.05 | 09:30 |
EFA
3
-
5
Neftçi
|
XXVIII tur | U-10 Liqası |
14.05 | 10:30 |
Xan
2
-
1
Neftçi
|
XXIX tur | U-10 Liqası |
21.05 | 09:30 |
Neftçi
8
-
3
Qarabağ
|
XXX tur | U-10 Liqası |
# | Komanda | O | Q | H | M | VQ | BQ | XAL |
1 | Qarabağ | 13 | 11 | 2 | 0 | 54 | 21 | 35 |
2 | Şamaxı | 13 | 10 | 3 | 0 | 42 | 14 | 33 |
3 | ROFM | 13 | 9 | 0 | 4 | 49 | 20 | 27 |
4 | Neftçi | 13 | 6 | 0 | 7 | 31 | 26 | 18 |
5 | Mübariz | 13 | 5 | 1 | 7 | 25 | 26 | 16 |
6 | Sabah | 13 | 5 | 0 | 8 | 23 | 34 | 15 |
7 | Gənclik İK | 13 | 2 | 1 | 10 | 25 | 56 | 7 |
8 | Leon Baku | 13 | 0 | 1 | 12 | 11 | 63 | 1 |
Tarix | Saat | Son/Növbəti oyunlar | Tur | Turnir |
09.02 | 15:00 |
Neftçi
1
-
4
Qarabağ
|
X tur | U-9 Liqası |
16.02 | 15:00 |
Gənclik İK
3
-
5
Neftçi
|
XI tur | U-9 Liqası |
23.02 | 15:00 |
Neftçi
7
-
1
Leon Baku
|
XII tur | U-9 Liqası |
01.03 | 15:00 |
ROFM
3
-
1
Neftçi
|
XIII tur | U-9 Liqası |
# | Komanda | O | Q | H | M | VQ | BQ | XAL |
1 | Sumqayıt | 13 | 12 | 0 | 1 | 150 | 4 | 36 |
2 | Neftçi | 10 | 9 | 0 | 1 | 115 | 4 | 27 |
3 | Baku Juniors | 11 | 8 | 0 | 3 | 106 | 11 | 24 |
4 | Araz-Naxçıvan | 11 | 8 | 0 | 3 | 65 | 44 | 24 |
5 | İnter (Xaçmaz) | 13 | 4 | 1 | 8 | 51 | 60 | 13 |
6 | Qəbələ | 12 | 4 | 1 | 7 | 42 | 57 | 13 |
7 | Şəmkir | 13 | 4 | 0 | 9 | 20 | 50 | 12 |
8 | Balxurma (Balakən) | 12 | 2 | 0 | 10 | 21 | 108 | 6 |
9 | Olimpiya (Ağcabədi) | 11 | 1 | 0 | 10 | 4 | 236 | 3 |
Tarix | Saat | Son/Növbəti oyunlar | Tur | Turnir |
24.02 | 15:30 |
Neftçi
3
-
0
Şəmkir
|
VIII tur | Yüksək Qızlar Liqası |
02.03 | 14:00 |
İnter (Bakı)
0
-
15
Neftçi
|
IX tur | Yüksək Qızlar Liqası |
16.03 | 11:00 |
Balxurma (Balakən)
0
-
21
Neftçi
|
XI tur | Yüksək Qızlar Liqası |
13.04 | 16:00 |
Neftçi
2
-
0
Sumqayıt
|
XIV tur | Yüksək Qızlar Liqası |