Premyer Liqa

17 oktyabr 2021

1- 1
Ətraflı

TURNİR CƏDVƏLİ

Premyer Liqa
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Qarabağ 7 5 2 0 13 4 17
2 Neftçi 7 4 2 1 14 8 14
3 Qəbələ 7 3 3 1 12 6 12
4 Zirə 7 3 3 1 9 6 12
5 Sumqayıt 7 2 2 3 5 5 8
6 Keşlə 7 2 1 4 6 11 7
7 Səbail 7 2 0 5 5 15 6
8 Sabah 7 0 1 6 3 12 1
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
19.09 18:30
Neftçi
3 - 0
Keşlə
IV tur Premyer Liqa
26.09 17:00
Sabah
1 - 2
Neftçi
V tur Premyer Liqa
02.10 19:15
Səbail
1 - 3
Neftçi
VI tur Premyer Liqa
17.10 16:30
Sumqayıt
1 - 1
Neftçi
VII tur Premyer Liqa
23.10 18:15
Neftçi
: - :
Zirə
VIII tur Premyer Liqa
30.10 00:00
Qarabağ
: - :
Neftçi
IX tur Premyer Liqa
06.11 00:00
Keşlə
: - :
Neftçi
X tur Premyer Liqa
20.11 00:00
Neftçi
: - :
Sabah
XI tur Premyer Liqa
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Keşlə-2 4 3 1 0 9 2 10
2 Sabah-2 4 3 0 1 6 3 9
3 Kəpəz 4 2 2 0 7 4 8
4 MOİK 3 2 1 0 7 1 7
5 Qaradağ Lökbatan 4 2 1 1 7 3 7
6 Zaqatala 4 2 0 2 6 7 6
7 Qəbələ-2 4 1 2 1 5 4 5
8 Səbail-2 4 1 1 2 4 4 4
9 Qarabağ-2 3 1 0 2 4 7 3
10 Neftçi-2 4 1 0 3 4 9 3
11 Zirə-2 3 1 0 2 2 7 3
12 Turan Tovuz 4 1 0 3 3 9 3
13 Sumqayıt-2 3 0 0 3 2 6 0
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
21.09 15:00
Qəbələ-2
3 - 1
Neftçi-2
II tur I Divizion
28.09 16:00
Neftçi-2
0 - 4
Qaradağ Lökbatan
III tur I Divizion
14.10 13:30
Qarabağ-2
0 - 2
Neftçi-2
IV tur I Divizion
19.10 15:00
Neftçi-2
5 - 0
Sumqayıt-2
V tur I Divizion
27.10 00:00
Kəpəz
: - :
Neftçi-2
VI tur I Divizion
18.11 00:00
Neftçi-2
: - :
Keşlə-2
VIII tur I Divizion
23.11 00:00
Turan Tovuz
: - :
Neftçi-2
IX tur I Divizion
01.12 00:00
Neftçi-2
: - :
Səbail-2
X tur I Divizion
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Sabah 3 2 1 0 9 4 7
2 Neftçi 3 2 1 0 7 3 7
3 Qarabağ 3 2 0 1 7 5 6
4 Sumqayıt 3 1 1 1 5 6 4
5 Səbail 2 0 1 1 2 3 1
6 Keşlə 2 0 1 1 2 3 1
7 Zirə 3 0 1 2 3 8 1
8 Qəbələ 0 0 0 0 0 0 0
9 Neftçi İK İB 1 0 0 1 0 3 0
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
30.09 14:00
Neftçi İK İB
0 - 3
Neftçi
I tur Gənclər Liqası
07.10 13:00
Neftçi
2 - 1
Keşlə
II tur Gənclər Liqası
15.10 13:00
Sabah
2 - 2
Neftçi
III tur Gənclər Liqası
21.10 14:00
Neftçi
: - :
Sumqayıt
IV tur Gənclər Liqası
28.10 00:00
Səbail
: - :
Neftçi
V tur Gənclər Liqası
04.11 00:00
Neftçi
: - :
Qarabağ
VI tur Gənclər Liqası
11.11 00:00
Zirə
: - :
Neftçi
VII tur Gənclər Liqası
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Sabah 3 3 0 0 12 1 9
2 Səbail 3 2 1 0 9 3 7
3 Qarabağ 3 2 0 1 12 2 6
4 Keşlə 3 2 0 1 8 4 6
5 Turan Tovuz 3 2 0 1 5 3 6
6 Qəbələ İK 2 1 1 0 6 2 4
7 Neftçi 3 1 1 1 4 4 4
8 Sumqayıt 3 1 1 1 4 4 4
9 Kəpəz 3 1 1 1 5 6 4
10 Neftçi İK İB 3 0 1 2 2 4 1
11 Zirə 2 0 0 2 1 7 0
12 Zaqatala 2 0 0 2 0 9 0
13 İsgəndər Cavadov BFA 3 0 0 3 0 19 0
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
02.10 13:00
Keşlə
2 - 1
Neftçi
I tur Bakcell U-17 Liqası
10.10 15:00
Neftçi
2 - 1
Neftçi İK İB
II tur Bakcell U-17 Liqası
17.10 19:00
Səbail
1 - 1
Neftçi
III tur Bakcell U-17 Liqası
24.10 15:30
Neftçi
: - :
Zirə
IV tur Bakcell U-17 Liqası
30.10 00:00
Sumqayıt
: - :
Neftçi
V tur Bakcell U-17 Liqası
13.11 00:00
Neftçi
: - :
Turan Tovuz
VII tur Bakcell U-17 Liqası
20.11 00:00
İsgəndər Cavadov BFA
: - :
Neftçi
VIII tur Bakcell U-17 Liqası
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Səbail 3 2 1 0 13 3 7
2 Sumqayıt 3 2 0 1 22 5 6
3 Qəbələ İK 3 2 0 1 6 3 6
4 Qarabağ 2 2 0 0 4 2 6
5 Azəri TİM 3 2 0 1 7 10 6
6 Sabah 3 1 1 1 15 3 4
7 Keşlə 3 1 1 1 7 7 4
8 Neftçi İK İB 3 1 1 1 6 8 4
9 Neftçi 3 1 0 2 4 4 3
10 Turan Tovuz 2 1 0 1 2 2 3
11 ROFM 3 1 0 2 9 10 3
12 Zirə 2 0 0 2 1 4 0
13 İsgəndər Cavadov BFA 3 0 0 3 0 35 0
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
01.10 13:00
ROFM
1 - 3
Neftçi
I tur U-16 Liqası
08.10 14:00
Neftçi
0 - 1
Qəbələ İK
II tur U-16 Liqası
15.10 14:00
Qarabağ
2 - 1
Neftçi
III tur U-16 Liqası
29.10 00:00
Neftçi
: - :
Neftçi İK İB
V tur U-16 Liqası
05.11 00:00
Keşlə
: - :
Neftçi
VI tur U-16 Liqası
12.11 00:00
Neftçi
: - :
İsgəndər Cavadov BFA
VII tur U-16 Liqası
19.11 00:00
Azəri TİM
: - :
Neftçi
VIII tur U-16 Liqası
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Səbail 3 3 0 0 12 0 9
2 Sumqayıt 3 2 1 0 17 1 7
3 Neftçi 2 2 0 0 8 1 6
4 Turan Tovuz 3 1 1 1 5 2 4
5 Keşlə 2 1 0 1 5 3 3
6 Zirə 3 1 0 2 2 5 3
7 IFA 3 1 0 2 5 21 3
8 Cənub Elit 2 0 0 2 0 7 0
9 Mil-Muğan 3 0 0 3 1 15 0
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
03.10 15:00
Neftçi
4 - 1
Zirə
I tur U-15 Liqası
10.10 15:00
Cənub Elit
0 - 4
Neftçi
II tur U-15 Liqası
23.10 00:00
Neftçi
: - :
Səbail
IV tur U-15 Liqası
30.10 00:00
Turan Tovuz
: - :
Neftçi
V tur U-15 Liqası
06.11 00:00
Neftçi
: - :
IFA
VI tur U-15 Liqası
13.11 00:00
Keşlə
: - :
Neftçi
VII tur U-15 Liqası
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Neftçi 0 0 0 0 0 0 0
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
16.10 12:00
Keşlə
0 - 0
Neftçi
I tur U-14 Liqası
30.10 00:00
Neftçi
: - :
Xəzri İK
III tur U-14 Liqası
06.11 00:00
Qarabağ
: - :
Neftçi
IV tur U-14 Liqası
13.11 00:00
Neftçi
: - :
Vətən RİOEUGFM
V tur U-14 Liqası
20.11 00:00
Zirə
: - :
Neftçi
VI tur U-14 Liqası
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Neftçi 0 0 0 0 0 0 0
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
16.10 13:45
Leon FK
0 - 4
Neftçi
İ tur Coca-Cola U-13 Liqası
23.10 00:00
Neftçi
: - :
Səbail
II tur Coca-Cola U-13 Liqası
30.10 00:00
Neftçi
: - :
Amasiya FK (Bakı)
III tur Coca-Cola U-13 Liqası
06.11 00:00
Keşlə
: - :
Neftçi
IV tur Coca-Cola U-13 Liqası
13.11 00:00
Neftçi
: - :
Neftçi İK İB
V tur Coca-Cola U-13 Liqası
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Neftçi 0 0 0 0 0 0 0
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
17.10 13:45
Gənclik İK
0 - 2
Neftçi
I tur U-12 Liqası
24.10 00:00
Neftçi
: - :
Sabah
II tur U-12 Liqası
31.10 00:00
Neftçi
: - :
Xocalı FK
III tur U-12 Liqası
07.11 00:00
Baku Sportinq
: - :
Neftçi
IV tur U-12 Liqası
14.11 00:00
Neftçi
: - :
Xətai FK
V tur U-12 Liqası
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Neftçi 0 0 0 0 0 0 0
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Neftçi 0 0 0 0 0 0 0
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Qarabağ 13 11 2 0 54 21 35
2 Keşlə 13 10 3 0 42 14 33
3 ROFM 13 9 0 4 49 20 27
4 Neftçi 13 6 0 7 31 26 18
5 Mübariz FK 13 5 1 7 25 26 16
6 Sabah 13 5 0 8 23 34 15
7 Gənclik İK 13 2 1 10 25 56 7
8 Leon FK 13 0 1 12 11 63 1
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
09.02 15:00
Neftçi
1 - 4
Qarabağ
X tur U-9 Liqası
16.02 15:00
Gənclik İK
3 - 5
Neftçi
XI tur U-9 Liqası
23.02 15:00
Neftçi
7 - 1
Leon FK
XII tur U-9 Liqası
01.03 15:00
ROFM
3 - 1
Neftçi
XIII tur U-9 Liqası
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Amasiya FK (Bakı) 14 13 0 1 79 2 39
2 Neftçi 14 13 0 1 83 9 39
3 Üçgün (Xaçmaz) 14 10 0 4 23 15 30
4 Sumqayıt 14 6 1 7 20 29 19
5 Bakinka FK (Bakı) 14 5 2 7 7 24 17
6 Keşlə 14 4 0 10 6 38 12
7 Dağlı FK (Quba) 14 2 1 11 6 62 7
8 White City (Bakı) 14 0 2 12 4 49 2
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
30.11 15:00
Keşlə
0 - 9
Neftçi
XI tur U-13 Qızlar Liqası
07.12 15:00
Neftçi
3 - 0
Bakinka FK (Bakı)
XII tur U-13 Qızlar Liqası
14.12 15:00
White City (Bakı)
0 - 12
Neftçi
XIII tur U-13 Qızlar Liqası
21.12 15:00
Neftçi
7 - 2
Sumqayıt
XIV tur U-13 Qızlar Liqası

AKADEMİYA

“Neftçi” yarandığı gündən ölkə futbolunun lokomotivi rolunu oynayıb. Bu gün də bu ənənə davam etdirilir...

TƏQVİM VƏ NƏTİCƏLƏR

  • Premyer Liqa

    17 oktyabr 2021

    16:30, Elçin Məsiyev

    1 : 1
    Nəticələr
  • Premyer Liqa

    23 oktyabr 2021

    18:15

    : - :
    Təqvim
  • Premyer Liqa

    30 oktyabr 2021

    00:00

    : - :
    Təqvim